Algemeen klassement

De leider van de Holland Cup krijgt de groene leiderstrui om de schouders, en komt volop in de spotlights.
1 Alex Richardson140Team Canyon - DHB P / B BLOOR
6 Piotr Havik110Team Beat Cycling Club
1 Nils Eekhoff100Team Development Team Sunweb
29 Martijn Budding82Team Beat Cycling Club
2 Matthew Walls80Team National Team Great Brit
3 Gianni Marchand70Team Team Cibel
4 Oscar Riesebeek60Team Roompot - Charles
4 Bas van der Kooij60Team Monkey Town - A Block Co
5 Alberto Dainese50Team SEG Racing Academy
5 Kaden Groves50Team SEG Racing Academy
22 Joshua Huppertz37Team Team Lotto - Kern Haus
7 Jacob Hennessy36Team Canyon - DHB P / B BLOOR
66 Yves Coolen36Team Beat Cycling Club
11 Luuc Bugter32Team Beat Cycling Club
8 Miguel Bryon32Team Arapahoe I Hincapie powe
105 Daan Hoole32Team SEG Racing Academy
9 Coen Vermeltfoort30Team Alecto Cyclingteam
9 Sjoerd van Ginneken30Team Roompot - Charles
10 David Dekker28Team Metec-TKH Continental Cy
11 Stef Krul26Team Metec-TKH Continental Cyclingteam
28 René Hooghiemster25Team Alecto Cyclingteam
12 Ethan Hayter24Team National Team Great Brit
51 Marco Doets24Team Alecto Cyclingteam
13 Adam Toupalik22Team Team Sauerland NRW p/b S
14 Andrew Tennant20Team Canyon - DHB P / B BLOOR
14 Adriaan Janssen20Team Monkey Town - A Block Continental
15 Marijn van den Berg18Team Metec-TKH Continental Cy
15 Elmar Reinders18Team Roompot - Charles
16 Justin Timmermans16Team Roompot - Charles
16 Jordi Meeus16Team SEG Racing Academy
17 Alexander Krieger14Team Leopard Pro Cycling
17 Glenn de Bruyne14Team Team Cibel
18 Konrad Gessner13Team Leopard Pro Cycling
113 Rick van Breda13Team Monkey Town - A Block Co
19 Timo de Jong12Team VolkerWessels-Merckx Cyclingteam
19 Robbie van Bakel12Team Metec-TKH Continental Cy
89 Julien van den Brande11Team Tarteletto - Isorex
20 Jan Petelin11Team Team Differdange-Geba
45 Mario Spengler10Team Leopard Pro Cycling
21 Jelle Cant10Team Tarteletto - Isorex
75 Jeroen Patijn9Team Team Differdange-Geba
92 Richard Weinzeihmer8Team Team Lotto - Kern Haus
23 Merijn Korevaar8Team GRC Jan van Arckel
24 Rick Pluimers7Team Monkey Town - A Block Continental
24 Lennert Teugels7Team Team Cibel
25 Daan Hoeyberghs6Team Beat Cycling Club
34 Jesper Rasch5Team SEG Racing Academy
26 Sven Thurau5Team Team DAUNER AKKON
27 Gert-Jan Bosman4Team VolkerWessels-Merckx Cyclingteam
27 Johannes Hodapp4Team Team Sauerland NRW p/b S
28 Robin Lowik3Team Allinq-Krush-IJsselstreek CT
49 Gaëtan Pons2Team Leopard Pro Cycling
30 Kelvin van den Dool1Team Vlasman Cycling Team
30 Maxime Vantomme1Team Tarteletto - Isorex
82 Jaap Kooijman0Team Vlasman Cycling Team
70 Michiel Dieleman0Team Team Cibel
63 Jonas Goeman0Team Tarteletto - Isorex
62 Oliver Flautt0Team Team DAUNER AKKON
90 Harrison Sweeny0Team EvoPro Racing
109 Robert-Jon Mccarthy0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
35 Tore Andre Aase Vabø0Team Team Ringeriks-Kraft
61 Jesse Morsink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
57 Sven Tellegen0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
70 Aaron Gate0Team EvoPro Racing
130 Alexander Evans0Team SEG Racing Academy
67 Oliver Wood0Team Canyon - DHB P / B BLOOR HOMES
88 Michel Giesselmann0Team Team Sauerland NRW p/b S
63 Wouter Wippert0Team EvoPro Racing
125 Dorian Lübbers0Team Team Lotto - Kern Haus
73 Alex Mengoulas0Team Beat Cycling Club
119 Niels Boogerd0Team GRC Jan van Arckel
38 Balazs Rosza0Team Team Differdange-Geba
121 Bas Ottevanger0Team Vlasman Cycling Team
41 Ivar Slik0Team Monkey Town - A Block Co
79 Jordi van Dingenen0Team Tarteletto - Isorex
64 Arjen Livyns0Team Roompot - Charles
131 Tanner Putt0Team Arapahoe I Hincapie powe
59 Gijs Meijer0Team Alecto Cyclingteam
36 Jelle Bootsveld0Team Metec-TKH Continental Cy
104 Lars Loohuis0Team Monkey Town - A Block Co
103 Bryan Boussaer0Team Tarteletto - Isorex
71 Jelle Johannink0Team Sensa-Kanjers voor Kanjers CT
127 Taylor Eisenhart0Team Arapahoe I Hincapie powe
32 Charles Page0Team Canyon - DHB P / B BLOOR HOMES
122 Mika Heming0Team Team DAUNER AKKON
111 Jasper Bovenhuis0Team Vlasman Cycling Team
124 Colin Heiderscheid0Team Leopard Pro Cycling
53 Jason van Dalen0Team Metec-TKH Continental Cyclingteam
118 Justin Oien0Team Arapahoe I Hincapie powe
69 Luca Henn0Team Team Lotto - Kern Haus
54 Arvid de Kleijn0Team Metec-TKH Continental Cyclingteam
129 Alexander Moe Lundgreen0Team Team Ringeriks-Kraft
87 Sondre Midtsveen0Team Team Ringeriks-Kraft
67 Tim Marsman0Team Metec-TKH Continental Cy
42 Bryan Bouwmans0Team WV De Jonge Renner
31 Daan van Sintmaartensdijk0Team Alecto Cyclingteam
95 Marc Dörrie0Team Team Lotto - Kern Haus
48 Jon Knolle0Team Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
74 Lukas Märkl0Team Team Lotto - Kern Haus
107 Sven de Haan0Team NWV Groningen
96 Christoffer Lisson0Team BHS-Almeborg Bornholm
64 Magnus Bjerkestrand Eid0Team Team Ringeriks-Kraft
94 Alex Paton0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
34 Nils Wolffenbuttel0Team VolkerWessels-Merckx Cyclingteam
117 Jasper Hamelink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
78 Mathias Bregnhoj0Team BHS-Almeborg Bornholm
81 Wim Kleiman0Team Monkey Town - A Block Co
52 Nils Sinschek0Team Development Team Sunweb
108 Cormac Mcgeough0Team EvoPro Racing
85 Dennis van der Horst0Team Metec-TKH Continental Cy
71 Niels de Rooze0Team Tarteletto - Isorex
59 Aaron Kearney0Team EvoPro Racing
102 Jentje Huntink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
114 Benjamin Wolfe0Team Arapahoe I Hincapie powe
43 Filip Maciejuk0Team Leopard Pro Cycling
80 Minne Verboom0Team SEG Racing Academy
110 William Tidball0Team National Team Great Brit
123 Adne Koster0Team Alecto Cyclingteam
32 Mark Downey0Team EvoPro Racing
65 Joann Leinau0Team Team Sauerland NRW p/b S
58 Joost van der Burg0Team Vlasman Cycling Team
65 Mathias de Witte0Team Roompot - Charles
100 Julian Braun0Team Team DAUNER AKKON
68 Louis Leinau0Team Team Sauerland NRW p/b S
93 Stijn de Bock0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
50 Ivan Centrone0Team Team Differdange-Geba
35 Chiel Schulten0Team VolkerWessels-Merckx Cyclingteam
76 Bas van Belle0Team Leopard Pro Cycling
106 Noah de Groot0Team GRC Jan van Arckel
101 Lennart van Houwelingen0Team GRC Jan van Arckel
52 Lars Kulbe0Team Team Sauerland NRW p/b S
126 Andzs Flaksis0Team Arapahoe I Hincapie powe
53 Mathias Bundsgaard Matz0Team BHS-Almeborg Bornholm
68 Michael van Staeyen0Team Roompot - Charles
98 Sander Lodder0Team Team WASP
55 Dylan Bouwmans0Team Metec-TKH Continental Cy
58 Jelle Donders0Team Team DAUNER AKKON
83 Hartthijs de Vries0Team Vlasman Cycling Team
84 Jasper Plender0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
56 Adrie Lindeman0Team NWV Groningen
99 Eigil Nikolajsen0Team BHS-Almeborg Bornholm
115 Rhys Britton0Team National Team Great Brit
97 Derek Heek0Team GRC Jan van Arckel
47 Lauren Winter0Team Team Differdange-Geba
120 Jacob Buijk0Team Team WASP
54 Chiel Breukelman0Team Monkey Town - A Block Co
33 Per Christia Münstermann0Team Team Sauerland NRW p/b S
37 Yoeri Havik0Team Vlasman Cycling Team
60 Mitch Groot0Team Alecto Cyclingteam
42 Brendan Rhim0Team Arapahoe I Hincapie powe
128 Andreas Hatlestad0Team Team Ringeriks-Kraft
40 Timothy Stevens0Team Team Cibel
44 Jeroen Eyskens0Team Team Cibel
66 Guillaume Seye0Team Beat Cycling Club
39 Marten Kooistra0Team SEG Racing Academy
112 Robert Bovenhuis0Team Vlasman Cycling Team
56 Christian Varweg0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
43 Rik Wielink0Team Allinq-Krush-IJsselstreek CT
116 Emil Toudal0Team BHS-Almeborg Bornholm
86 Mel van der Veekens0Team Monkey Town - A Block Co
72 Charlie Tanfield0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
46 Wiebe Scholten0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
55 Wim Wittenberg0Team WV De Jonge Renner
77 Robert Kessler0Team Team Lotto - Kern Haus
37 Lars Oreel0Team Team DAUNER AKKON
91 Ethan Vernon0Team National Team Great Brit
60 Pit Schlechter0Team Leopard Pro Cycling
48 Dennis Coenen0Team Team Cibel
45 Michiel Stockman0Team Tarteletto - Isorex
31 Arne de Groote0Team Tarteletto - Isorex
69 Fred Wright0Team National Team Great Brit