Jongerenklassement

Wat goed is komt snel! Renners jonger dan 23 jaar hebben hun eigen klassement in de Holland Cup. 

Jongeren

Algemeen

34 Martijn Rasenberg107Team PARKHOTEL VALKENBURG
1 Johan Dorussen100Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
1 Declan Trezise100Team ARA | SKIP CAPITAL
49 Tijn Louwerensen83Team MONDA VAKANTIEPARKEN - I
2 Huub Artz80Team WANTY-RE UZ-TECHNORD
5 Kiaan Watts80Team ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
3 Henrik Pedersen70Team UNO-X MOBILITY DEVELOPME
4 Mike Bronswijk60Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
5 Vlad van Mechelen50Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
10 Romet Pajur46Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
18 Luuk Verbruggen43Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
111 Delano Swenne42Team GRC JAN VAN ARCKEL
6 Nikiforos Arvanitou40Team NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM
16 Joost Nat38Team WILVO GROUP - TWC DE KEM
25 Marvin Peters38Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
7 Matys Grisel36Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
23 Roan Konings36Team METEC - SOLARWATT P/B MA
14 Christiaan van Rees31Team DUTCH FOOD VALLEY CYCLIN
9 Sente Sentjens30Team ALPECIN-DECEUNINCK DEVEL
10 Eskil Huiting28Team METEC - SOLARWATT P/B MA
12 Mathis Avondts27Team PARKHOTEL VALKENBURG
11 Joshua Giddings26Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
88 Vincent van Dorp24Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
113 Jasper Huitema20Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
27 Frank Aron Ragilo18Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
15 Brody Mcdonald18Team National Team USA Cyclin
32 Arthur Lenné16Team TEAM STORCK - METROPOL C
16 Robert Donaldson16Team TRINITY RACING
17 Albrecht Drewes14Team TEAM SPORTFORUM Kaarst Büttgen
18 Max Märkl13Team TEAM STORCK - METROPOL C
21 Jelle Bouma12Team WILLEBRORD WIL VOORUIT
19 Sean Christian12Team National Team USA Cyclin
114 Frits Biesterbos12Team REGIOTEAM OOST
20 Matyáš Fiala11Team ATT INVESTMENTS
21 Tobias Risan Nakken10Team TRINITY RACING
22 Adam Holm Jørgensen9Team HAGENS BERMAN JAYCO
42 Robbe Dhondt8Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
58 Pepijn Veenings8Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
24 Gonçalo Tavares7Team HAGENS BERMAN JAYCO
47 Steijn Oosterveld7Team PARKHOTEL VALKENBURG
54 Bart Kortleve6Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
25 Lorenz van de Wynkele6Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
26 Callum Thornley5Team TRINITY RACING
59 Maxime Duba5Team PARKHOTEL VALKENBURG
27 Juul Nagengast4Team GIANT STORE ASSEN CT - N
63 Marijn Maas3Team JEGG-DJR Academy
28 Samuele Privitera3Team HAGENS BERMAN JAYCO
29 Tyler Tomkinson2Team ARA | SKIP CAPITAL
29 Steyn van der Veen2Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
30 Ofke Teekens1Team WILLEBRORD WIL VOORUIT
30 Jost van de Streek1Team GRC JAN VAN ARCKEL
30 Konstantinos Pavlides1Team NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM
60 Matar Peretz Hardeball0Team ISRAEL PREMIER TECH ACAD
67 Benjamin Boos0Team RAD-NET OßWALD
58 Jakob Purtscheller0Team TEAM FELT FELBERMAYR
62 Jordi van Heijst0Team MONDA VAKANTIEPARKEN - IJSSELSTREEK CT
64 Bjorn Koster0Team GIANT STORE ASSEN CT - N
61 Fergus Browning0Team TRINITY RACING
115 Jordan Habets0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
67 Mike Schuch0Team PARKHOTEL VALKENBURG
91 Ethan Rowell0Team SPIRIT TBW STUART HALL C
43 Viggo Moore0Team ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
43 Toinne Vriezen0Team DUTCH FOOD VALLEY CYCLIN
100 Emiel Verstrynge0Team ALPECIN-DECEUNINCK DEVEL
35 Teun Veelers0Team OWC & AWV DE ZWALUWEN
33 Joris Reinderink0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
86 Lars Hohmann0Team PARKHOTEL VALKENBURG
83 Victor Vaneeckhoutte0Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
33 Michiel van Vliet0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
108 Luca Martin0Team RAD-NET OßWALD
77 Sulaj Lukas Kloppenborg0Team NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM
45 Thijmen Paardekooper0Team BEAT CYCLING CLUB
67 Christian Rush0Team TEMPO-HOPPENBROUWERS
41 Joost Brinkman0Team PARKHOTEL VALKENBURG
33 Thijmen van der Giessen0Team AW GROEP - SWABO CYCLING
72 Benjamin Peatfield0Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
99 Lars Rouffaer0Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
50 Victor van de Putte0Team DESCHACHT-HENS-MAES
92 Cohen Jessen0Team ARA | SKIP CAPITAL
88 Karl Kurits0Team ISRAEL PREMIER TECH ACAD
45 Axel Källberg0Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
65 Wouter Toussaint0Team WANTY-RE UZ-TECHNORD
78 Miguel van Tintelen0Team VOLHARDING CYCLING TEAM
49 Erik Madsen0Team UNO-X MOBILITY DEVELOPME
85 Tobias Müller0Team RAD-NET OßWALD
40 Thijs Wemmers0Team GRC JAN VAN ARCKEL
39 William Truelove0Team THRIVA-SRCT
48 Matthias Schwarzbacher0Team ATT INVESTMENTS
86 Stein Bocxe0Team AW GROEP - SWABO CYCLING
63 Karst Hayma0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
47 Leon Arenz0Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
102 Mats Omloop0Team V0LKERWESSELS CYCLING TE
32 Thom van Herwaarden0Team V0LKERWESSELS CYCLING TE
35 Mathieu Kockelmann0Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
82 Josh Charlton0Team TRINITY RACING
54 Jente Klaver0Team V0LKERWESSELS CYCLING TE
85 Marnix van den Oever0Team WILVO GROUP - TWC DE KEM
95 Milan De Ceuster0Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
112 Aklilu Gebretinsae0Team WANTY-RE UZ-TECHNORD
52 Martin Solhaug Hansen0Team UNO-X MOBILITY DEVELOPME
70 Michiel Coppens0Team BEAT CYCLING CLUB
65 James Forbes0Team JEGG-DJR Academy
110 Gilles Dockx0Team WANTY-RE UZ-TECHNORD
49 Jens van Korven0Team WILVO GROUP - TWC DE KEM
90 Tjalle de Bruin0Team JEGG-DJR Academy
68 Henry Neff0Team National Team USA Cyclin
53 Jorre Debaele0Team NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM
76 Sjoerd van der Linden0Team MONDA VAKANTIEPARKEN - I
44 Thom van der Werff0Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
76 Thomas Vuerinckx0Team LOTTO DSTNY DEVELOPMENT
70 Stef Koning0Team PARKHOTEL VALKENBURG
68 Nauk ten Thije0Team JEGG-DJR Academy
47 Julian Vergouw0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
55 Jack Schouten0Team TEAM BRIDGELANE
61 Rick van der Poel0Team DRC DE MOL
65 Oliver Peace0Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
46 Boris Romers0Team METEC - SOLARWATT P/B MA
81 Noël Luijten0Team GRC JAN VAN ARCKEL
94 Lennert Belmans0Team ALPECIN-DECEUNINCK DEVEL
56 Matson Mcadam0Team DUTCH FOOD VALLEY CYCLIN
103 Cas van der Veen0Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
40 Emil Iwersen0Team BHS-PL BETON BORNHOLM
64 Mikal Grimstad Uglehus0Team UNO-X MOBILITY DEVELOPME
31 Sven Pijnenburg0Team JEGG-DJR Academy
94 Samuel Mckee0Team TEAM BRIDGELANE
68 Alexander Hansen0Team AIRTOX - CARL RAS
50 Rowan van Oord0Team WILVO GROUP - TWC DE KEM
79 Igor Halicki0Team NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM
69 Ben Felix Jochum0Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
84 Bram Leerkes0Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
70 Mads-Emil Dupont Hougaard0Team BHS-PL BETON BORNHOLM
89 Paul Keller0Team TEAM STORCK - METROPOL C
84 Maarten Hamminga0Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
63 Philippe Jacob0Team TEAM ECOFLO CHRONOS
101 Ramses Debruyne0Team ALPECIN-DECEUNINCK DEVEL
79 Rindert Buiter0Team V0LKERWESSELS CYCLING TE
33 Ard Stuiver0Team WV DE HANZERENNERS
51 Mattanja Woets0Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
74 Rik van der Wal0Team SENSA - KANJERS VOOR KAN
75 Axel Huens0Team TDT-UNIBET
42 Joeri Fledderus0Team HOUTTEC CYCLING TEAM
95 Lomuria Paul0Team RIDE UNITED
66 Toni Albrecht0Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
51 Joseph Pidcock0Team TRINITY RACING
37 Bram van Herk0Team GRC JAN VAN ARCKEL
87 Rens Vermeulen0Team WILVO GROUP - TWC DE KEM
55 Kasper Haugland0Team LILLEHAMMER CK CONTINENT
36 Hugo Kars0Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLI
66 Maxence Place0Team HAGENS BERMAN JAYCO
87 Milan Kadlec0Team DEVELOPMENT TEAM DSM-FIR
83 Stijn van Lohuizen0Team MONDA VAKANTIEPARKEN - I
60 Stefan Caulfield-Dreier0Team GIANT STORE ASSEN CT - N
34 Jarne van de Ven0Team DUTCH FOOD VALLEY CYCLING TEAM
59 Niels Tenniglo0Team GRC JAN VAN ARCKEL
39 Niek Hoornsman0Team V0LKERWESSELS CYCLING TE
50 Mil Morang0Team TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD
44 Emry Faingezicht0Team ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
78 Sam Kerkvliet0Team AW GROEP - SWABO CYCLING
64 Wouter van de Weerdhof0Team DIFTAR CONTINENTAL CYCLINGTEAM
86 Thomas Baart0Team JEGG-DJR Academy
59 Jonah Killy0Team XSPEED UNITED CONTINENTAL
48 Elmar Abma0Team VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
69 Pau Marti Soriano0Team ISRAEL PREMIER TECH ACAD
86 Halvor Dolven0Team UNO-X MOBILITY DEVELOPME