Arno Wallaard Memorial

De Arno Wallaard Memorial (AWM) is de zelfbenoemd De Mooiste Polderkoers van Nederland. Dijken, weilanden, sloten, rivieren en pittoreske dorpjes in de Alblasserwaard vormen het decor van de wedstrijd. De vlakke polders met zijn imposante dijken geven de koers een prachtige huisvesting, maar zij kunnen ook barre weerstand geven in de vorm van wind en regen, vrijwel even grote tegenstanders voor de renners als heuvels en bergen.
Gezien de winnaars is deze polderwedstrijd een onderscheidende koers, die de bokken van de schapen scheidt…

Erelijst
2009 Lieuwe Westra
2010 Stefan van Dijk
2011 Arne Hassink
2012 Dylan van Baarle
2013 Coen Vermeltfoort
2014 Edvin Wilson (ZWE)
2015 Jasper Bovenhuis
2016 Maarten van Trijp
2017 Timothy Steven (BEL)
2018 Joshua Huppertz (DUI)

Uitslag 2019

1 Alex Richardson100Team Canyon - DHB P / B BLOOR
2 Matthew Walls80Team National Team Great Brit
3 Gianni Marchand70Team Team Cibel
4 Bas van der Kooij60Team Monkey Town - A Block Co
5 Alberto Dainese50Team SEG Racing Academy
6 Piotr Havik40Team Beat Cycling Club
7 Jacob Hennessy36Team Canyon - DHB P / B BLOOR
8 Miguel Bryon32Team Arapahoe I Hincapie powe
9 Coen Vermeltfoort30Team Alecto Cyclingteam
10 David Dekker28Team Metec-TKH Continental Cy
11 Luuc Bugter26Team Beat Cycling Club
12 Ethan Hayter24Team National Team Great Brit
13 Adam Toupalik22Team Team Sauerland NRW p/b S
14 Andrew Tennant20Team Canyon - DHB P / B BLOOR
15 Marijn van den Berg18Team Metec-TKH Continental Cy
16 Jordi Meeus16Team SEG Racing Academy
17 Glenn de Bruyne14Team Team Cibel
18 Konrad Gessner13Team Leopard Pro Cycling
19 Robbie van Bakel12Team Metec-TKH Continental Cy
20 Jan Petelin11Team Team Differdange-Geba
21 Jelle Cant10Team Tarteletto - Isorex
22 Joshua Huppertz9Team Team Lotto - Kern Haus
23 Merijn Korevaar8Team GRC Jan van Arckel
24 Lennert Teugels7Team Team Cibel
25 Daan Hoeyberghs6Team Beat Cycling Club
26 Sven Thurau5Team Team DAUNER AKKON
27 Johannes Hodapp4Team Team Sauerland NRW p/b S
28 René Hooghiemster3Team Alecto Cyclingteam
29 Martijn Budding2Team Beat Cycling Club
30 Kelvin van den Dool1Team Vlasman Cycling Team
31 Arne de Groote0Team Tarteletto - Isorex
32 Mark Downey0Team EvoPro Racing
33 Per Christia Münstermann0Team Team Sauerland NRW p/b S
34 Jesper Rasch0Team SEG Racing Academy
35 Tore Andre Aase Vabø0Team Team Ringeriks-Kraft
36 Jelle Bootsveld0Team Metec-TKH Continental Cy
37 Lars Oreel0Team Team DAUNER AKKON
38 Balazs Rosza0Team Team Differdange-Geba
39 Marten Kooistra0Team SEG Racing Academy
40 Timothy Stevens0Team Team Cibel
41 Ivar Slik0Team Monkey Town - A Block Co
42 Brendan Rhim0Team Arapahoe I Hincapie powe
43 Filip Maciejuk0Team Leopard Pro Cycling
44 Jeroen Eyskens0Team Team Cibel
45 Mario Spengler0Team Leopard Pro Cycling
46 Wiebe Scholten0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
47 Lauren Winter0Team Team Differdange-Geba
48 Dennis Coenen0Team Team Cibel
49 Gaëtan Pons0Team Leopard Pro Cycling
50 Ivan Centrone0Team Team Differdange-Geba
51 Marco Doets0Team Alecto Cyclingteam
52 Lars Kulbe0Team Team Sauerland NRW p/b S
53 Mathias Bundsgaard Matz0Team BHS-Almeborg Bornholm
54 Chiel Breukelman0Team Monkey Town - A Block Co
55 Dylan Bouwmans0Team Metec-TKH Continental Cy
56 Christian Varweg0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
57 Sven Tellegen0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
58 Jelle Donders0Team Team DAUNER AKKON
59 Aaron Kearney0Team EvoPro Racing
60 Mitch Groot0Team Alecto Cyclingteam
61 Jesse Morsink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
62 Oliver Flautt0Team Team DAUNER AKKON
63 Jonas Goeman0Team Tarteletto - Isorex
64 Magnus Bjerkestrand Eid0Team Team Ringeriks-Kraft
65 Joann Leinau0Team Team Sauerland NRW p/b S
66 Yves Coolen0Team Beat Cycling Club
67 Tim Marsman0Team Metec-TKH Continental Cy
68 Louis Leinau0Team Team Sauerland NRW p/b S
69 Fred Wright0Team National Team Great Brit
70 Michiel Dieleman0Team Team Cibel
71 Niels de Rooze0Team Tarteletto - Isorex
72 Charlie Tanfield0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
73 Alex Mengoulas0Team Beat Cycling Club
74 Lukas Märkl0Team Team Lotto - Kern Haus
75 Jeroen Patijn0Team Team Differdange-Geba
76 Bas van Belle0Team Leopard Pro Cycling
77 Robert Kessler0Team Team Lotto - Kern Haus
78 Mathias Bregnhoj0Team BHS-Almeborg Bornholm
79 Jordi van Dingenen0Team Tarteletto - Isorex
80 Minne Verboom0Team SEG Racing Academy
81 Wim Kleiman0Team Monkey Town - A Block Co
82 Jaap Kooijman0Team Vlasman Cycling Team
83 Hartthijs de Vries0Team Vlasman Cycling Team
84 Jasper Plender0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
85 Dennis van der Horst0Team Metec-TKH Continental Cy
86 Mel van der Veekens0Team Monkey Town - A Block Co
87 Sondre Midtsveen0Team Team Ringeriks-Kraft
88 Michel Giesselmann0Team Team Sauerland NRW p/b S
89 Julien van den Brande0Team Tarteletto - Isorex
90 Harrison Sweeny0Team EvoPro Racing
91 Ethan Vernon0Team National Team Great Brit
92 Richard Weinzeihmer0Team Team Lotto - Kern Haus
93 Stijn de Bock0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
94 Alex Paton0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
95 Marc Dörrie0Team Team Lotto - Kern Haus
96 Christoffer Lisson0Team BHS-Almeborg Bornholm
97 Derek Heek0Team GRC Jan van Arckel
98 Sander Lodder0Team Team WASP
99 Eigil Nikolajsen0Team BHS-Almeborg Bornholm
100 Julian Braun0Team Team DAUNER AKKON
101 Lennart van Houwelingen0Team GRC Jan van Arckel
102 Jentje Huntink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
103 Bryan Boussaer0Team Tarteletto - Isorex
104 Lars Loohuis0Team Monkey Town - A Block Co
105 Daan Hoole0Team SEG Racing Academy
106 Noah de Groot0Team GRC Jan van Arckel
107 Sven de Haan0Team NWV Groningen
108 Cormac Mcgeough0Team EvoPro Racing
109 Robert-Jon Mccarthy0Team Canyon - DHB P / B BLOOR
110 William Tidball0Team National Team Great Brit
111 Jasper Bovenhuis0Team Vlasman Cycling Team
112 Robert Bovenhuis0Team Vlasman Cycling Team
113 Rick van Breda0Team Monkey Town - A Block Co
114 Benjamin Wolfe0Team Arapahoe I Hincapie powe
115 Rhys Britton0Team National Team Great Brit
116 Emil Toudal0Team BHS-Almeborg Bornholm
117 Jasper Hamelink0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
118 Justin Oien0Team Arapahoe I Hincapie powe
119 Niels Boogerd0Team GRC Jan van Arckel
120 Jacob Buijk0Team Team WASP
121 Bas Ottevanger0Team Vlasman Cycling Team
122 Mika Heming0Team Team DAUNER AKKON
123 Adne Koster0Team Alecto Cyclingteam
124 Colin Heiderscheid0Team Leopard Pro Cycling
125 Dorian Lübbers0Team Team Lotto - Kern Haus
126 Andzs Flaksis0Team Arapahoe I Hincapie powe
127 Taylor Eisenhart0Team Arapahoe I Hincapie powe
128 Andreas Hatlestad0Team Team Ringeriks-Kraft
129 Alexander Moe Lundgreen0Team Team Ringeriks-Kraft
130 Alexander Evans0Team SEG Racing Academy
131 Tanner Putt0Team Arapahoe I Hincapie powe

Voorbeschouwing Arno Wallaard Memorial

Voorbeschouwing Arno Wallaard Memorial

Voor vele wielrenners is het één van de listigste koersen van het jaar. Vlakke maar vooral winderige polders met hier en daar een dijk vormen het decor voor de Arno Wallaard Memorial. De Holland Cup blikt vooruit. Historie Arno Wallaard Memorial De Arno Wallaard...

Lees meer
Thank you!