Lange tijd wist hij zich te verstoppen in de buik van het peloton, maar toen de sprint begon, zat hij precies waar hij moest zitten. Geweldig op gang gebracht door Daan Hoole en afgezet door Jordi Meeus, deed David Dekker precies wat hij moest doen: winnen. Hij troefde daarmee het Canyon-DHB p/b Soreen-duo Jones (Aus) en Bostock (GBR) af, en is de eerste leider in de Holland Cup 2020.

Uitslag

1 David Dekker100Team SEG Racing Academy
2 Brenton Jones80Team Canyon - DHB p/b Soreens
3 Matthew Bostock70Team Canyon - DHB p/b Soreens
4 Maxime de Poorter60Team Tarteletto - Isorex
5 Bas van der Kooij50Team Beat Cycling Club
6 Ramon van Bokhoven40Team Metec-TKH Continental Cy
7 Arne Marit36Team Lotto Soudal Development
8 Mario Spengler32Team Team Lotto - Kern Haus
9 Zak Coleman30Team Acrog-Tormans
10 Jordi Meeus28Team SEG Racing Academy
11 Jarrad Drizners26Team Hagens Berman Axeon
12 Ian Spenkelink24Team WPGA Wielerploeg Groot A
13 Adne Koster22Team Metec-TKH Continental Cy
14 Daa van Sintmaartensdijk20Team VolkerWessels-Merckx Cyc
15 Björn Bakker18Team Vlasman Cycling Team
16 Andrew Tennant16Team Canyon - DHB p/b Soreens
17 Julien van den Brande14Team Tarteletto - Isorex
18 Cole Davis13Team Hagens Berman Axeon
19 Joren Bloem12Team Sensa-Kanjers voor Kanje
20 Alfred George11Team National Team Great Brit
21 Victor Broex10Team WPGA Wielerploeg Groot A
22 Elmar Reinders9Team Riwal Readynez Cycling T
23 Robin Blummel8Team VolkerWessels-Merckx Cyc
24 Evan Burtnik7Team X-Speed Unite Conti Team
25 William Tidball6Team National Team Great Brit
26 Laurenz Rex5Team Wallonie-Bruxelles Devel
27 Wim Wittenberg4Team WV De Jonge Renner
28 Ruben Buitendijk3Team Wielerteam Reggeborgh
29 Jelle Bootsveld2Team Metec-TKH Continental Cy
30 Marten Kooistra1Team Beat Cycling Club
31 Rick Ottema0Team Metec-TKH Continental Cy
32 Félix Dopchie0Team Wallonie-Bruxelles Devel
33 Luuc Bugter0Team Beat Cycling Club
34 Jacob Relaes0Team Tarteletto - Isorex
35 Stan van Tricht0Team SEG Racing Academy
36 Robert William Kessler0Team Team Lotto - Kern Haus
37 Frederik RAßMANN0Team Team Lotto - Kern Haus
38 Martijn Rasenberg0Team Wielerteam Reggeborgh
39 Tom Vermeer0Team Acrog-Tormans
40 Lars Hohmann0Team Metec-TKH Continental Cy
41 Wiebe Scholten0Team Vlasman Cycling Team
42 Marvin Tasset0Team Wallonie-Bruxelles Devel
43 Dan Gardner0Team Tarteletto - Isorex
44 Jasper Schouten0Team Allinq-Krush-IJsselstree
45 Dennis van der Horst0Team Metec-TKH Continental Cy
46 Harrison Sweeny0Team Lotto Soudal Development
47 Joshua Teasdale0Team X-Speed Unite Conti Team
48 Adrie Lindeman0Team John Deere Cycling Team
49 Damien Clayton0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
50 Robin Lowik0Team Allinq-Krush-IJsselstree
51 Bryan Bouwmans0Team WV De Jonge Renner
52 Manuel Michielsen0Team WV De Jonge Renner
53 Daan Hoole0Team SEG Racing Academy
54 Karsten Veen0Team John Deere Cycling Team
55 Lars Oreel0Team Wielerteam Reggeborgh
56 Kars ten Boske0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
57 Guillaume Seye0Team Beat Cycling Club
58 Lennert van Eetvelt0Team Lotto Soudal Development
59 Alex Paton0Team Canyon - DHB p/b Soreens
60 Marc Dörrie0Team Team Lotto - Kern Haus
61 Arne Peters0Team Vlasman Cycling Team
62 Lucas Eriksson0Team Riwal Readynez Cycling T
63 Stef Krul0Team Metec-TKH Continental Cy
64 Jens Reynders0Team Hagens Berman Axeon
65 Max Kroonen0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
66 Maikel Zijlaard0Team SEG Racing Academy
67 Christoffer Lisson0Team Riwal Readynez Cycling T
68 Lennert Teugels0Team Tarteletto - Isorex
69 Lukas Märkl0Team Team Lotto - Kern Haus
70 Kim Magnusson0Team Riwal Readynez Cycling T
71 Emil Nygaard Vinjebo0Team Riwal Readynez Cycling T
72 Jordy Bouts0Team Tarteletto - Isorex
73 Sébastien Grignard0Team Lotto Soudal Development
74 Jasper Haest0Team Wielerteam Reggeborgh
75 Alex Colman0Team Canyon - DHB p/b Soreens
76 Yves Coolen0Team Beat Cycling Club
77 Peter Schulting0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
78 Roe van Sintmaartensdijk0Team Wielerteam Reggeborgh
79 Steve Lampier0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
80 Thymen Arensman0Team SEG Racing Academy
81 An Rodrigues de Carvalho0Team Hagens Berman Axeon
82 Adam Lewis0Team Beat Cycling Club
83 Daan Hoeyberghs0Team Acrog-Tormans
84 Abe Celi0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
85 Tim Bierkens0Team Allinq-Krush-IJsselstree
86 Rhys Britton0Team National Team Great Brit
87 Samuel Watson0Team National Team Great Brit
88 Nicolas Marthe0Team Wallonie-Bruxelles Devel
89 Callum Macleod0Team Canyon - DHB p/b Soreens
90 Harm Celi0Team Allinq-Krush-IJsselstree
91 Jonas Bresseleers0Team Acrog-Tormans
92 Jarno Gmelich Meijling0Team Allinq-Krush-IJsselstree
93 Nick van der Meer0Team VolkerWessels-Merckx Cyc
94 Jesper Rasch0Team SEG Racing Academy
95 Kevin Reuvers0Team HSK Trias Mooi Jong
96 Charles Page0Team Ribble Weldtite Pro Cycl
97 Sean Quinn0Team Hagens Berman Axeon
98 Maxim van Gils0Team Lotto Soudal Development
99 Rasmus Bøgh Wallin0Team Riwal Readynez Cycling T
100 Jip Steman0Team Sensa-Kanjers voor Kanje
101 Arne de Groote0Team Acrog-Tormans

Holland Cup nieuws in je inbox

Zo kom je héél dichtbij doorbrekend wielertalent!

Gelukt!